Zalety eRozwodu


  • przejrzystość kosztów – Rozwód w jednolitej cenie na terenie całej Polski
  • ograniczenie kosztów rozwodowych do minimum
  • kompetentna pomoc doświadczonego prawnika
  • uwzględnienie osobistych potrzeb i indywidualną sytuację życiową klienta
  • pełna gama niezbędnych informacji
  • rozwód niezależny od miejsca pobytu – w kraju czy za granicą
  • profesjonalna pomoc oraz kontakt przez e-mail, telefon, fax

Przejrzystość kosztów

eRozwód pomoże ci zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Napiszemy za Ciebie indywidualny pozew rozwodowy, przez co unikniesz poszukiwań informacji i wzoru pozwu, jak i dostosowania go do własnych potrzeb. Proponujemy przejrzysty system cenowy i z góry ustaloną cenę w całej Polsce, niezależnie od miasta w którym pozew rozwodowy zostanie złożony. (Nie jest to w Polsce oczywiste. Prawnik który ma swoją siedzibę w dużym mieście (np. w Warszawie) będzie miał wyższą stawkę godzinową, przez co pozew rozwodowy, jak i reprezentowanie przed sądem będzie droższe niż w mniejszych miejscowościach.)


Niezależnie od miejsca pobytu

eRozwód może być wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia dokonanie wszystkich czynności wstępnych w zaciszu własnych czterech ścian, niezależnie od pory dnia i miejsca pobytu – w kraju czy za granicą. Zwłaszcza w sytuacji, gdy małżonkowie porozumieli się co do najważniejszych aspektów rozwodu, takich jak brak winy, alimenty na dziecko, władza rodzicielska, podział majątku i nie mają potrzeby angażowania prawnika. Dzięki zamówieniu pozwu rozwodowego online możecie zaoszczędzić koszty podróży i wiele czasu.


Rozwód międzynarodowy

W szczególności przy „rozwodzie międzynarodowym” eRozwód jest najprostszym i najszybszym sposobem przeprowadzenia rozwodu. Dla polskich obywateli mieszkających za granicą, którzy chcą się rozwieść eRozwód jest najszybszym i najprostszym sposobem, aby skonsultować się z prawnikiem, który ma rozeznanie w  prawie międzynarodowym. Prawo międzynarodowe, jak i prawo kolizyjne odgrywa ważną rolę, gdy małżonkowie mieszkają za granicą lub mają różne obywatelstwa.


eRozwód – nie oznacza rozwodu przez internet

eRozwód nie oznacza jednak, że małżonkowie mogą rozwieść się przez internet lub wnieść pozew rozwodowy drogą elektroniczną do sądu właściwego. eRozwód gwarantuje poprawie sporządzony pozew rozwodowy, jak również przejrzystość kosztów świadczonej usługi.

Pozew rozwodowy należy wnieść do sądu osobiście, poprzez pełnomocnika lub drogą pocztową. Obecność na rozprawie rozwodowej jest obowiązkowa i tylko w wyjątkowych sytuacjach istnieją instrumenty prawne, które pozwalają mimo nieobecności drugiej strony na przeprowadzenie postępowania rozwodowego i uzyskanie rozwodu.Poznaj zalety i etapy eRozwodu

SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC